Pula Collosseum nocą

(Regiony / Istria - Pula)

Do amfiteatru prowadzi 15 wejść, a wokół areny wznoszą się kamienne ławy przypominające z wyglądu wielkie schody. Amfiteatr jest używany również dzisiaj - ma bardzo dobrą akustykę, w związku z czym odbywają się tu festiwale i koncerty. Odbywają się tam koncerty muzyki klasycznej, występują światowe gwiazdy muzyki pop i rock..

Pula Collosseum nocą
 • Komentarze i opinie
 • Andrzej
  Andrzej

  W sezonie bardzo często odbywają się tu koncerty i wydarzenia, więc będąc w Puli, może okazać się że zwiedzanie amfiteatru okaże się niemożliwe, ze względu na jakiś montaż lub demontaż sprzętu. Ja w swoich wyprawach do Chorwacji w Puli byłem dwa razy, i oba razy zwiedzać obiektu nie można było. Raz odbywał się koncert chyba Simply Red, inego roku trafiłem akurat na odbywający się tydzień filmowy, i w coloseum odbywały się projekcje filmowe, caly wewnątrz zamienił się w salę kinową z wielkim ekranem.

  15 grudnia 2013
 • Ania
  Ania

  Największy antyczny zabytek w Puli pochodzi z 1 w, naszej ery, kiedy przeznaczony był na potrzeby walk gladiatorów. Dziś odbywają się tu koncerty i festiwale światowych staw.

  30 stycznia 2015
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]