Zablace

Ocena:

(Region: Kvarner / w okolicy miasta: Baška)

Camping Zablace położony 1800 m od żwirkowej plaży Vela. Oferuje piękne widoki na okoliczne wyspy oraz brzeg lądu. Tu można zanurzyć się w magicznej krajobrazie pomiędzy dwoma wzgórzami, przyciąga nieodparcie wszystkich tych, którzy tęsknią za bezpośrednim kontaktem z nieskażoną przyrodą.

Część kempingu położona jest bezpośrednio przy plaży, inne części około 100 m od morza. Dostęp do basenu i siłowni w Baška centrum odnowy biologicznej, około 100 metrów od kempingu (wliczone w cenę zakwaterowania).

Camping Zablace
Camping Zablace
Zdjęcia z campingu Zablace położonego w bezpośredniej okolicy miasta Baška - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji znajdujących

Zablace znajduje się na jednej z największych i najpiękniejszych plaż na Adriatyku, przeznaczony jest szczególnie dla rodzin z dziećmi i młodzieżą. Niebiańsko błękitne morze i dzika jazda na naszych zjeżdżalniach dostępne w zaledwie kilka kroków od hotelu.

Współrzędne geograficzne Zablace
Latitude: N 44° 58’ 12" (44.962307), Longitude: E 14° 45’ 06" (14.746667)

Kemping Zablace posiada płaski oddzielony drogą teren, porośnięty roślinnością śródziemnomorską. Położony w zatoce, na obrzeżach miasta. Częściowo graniczy z parkiem zabaw oraz z potokiem. Plaża kamienista i żwirowa, około 400 m długości i 30 m szerokości, na niektórych odcinkach wybetonowane miejsca do opalania się.

Możliwość korzystania z kortów tenisowych w sąsiednim kompleksie hotelowym za dodatkową opłatą. Na terenie kempingu sklep, restauracja i bar. Sport: tenis, tenis stołowy, mini golf - 20 m od kempingu, wynajem desek surfingowych i szkoła windsurfingu 100 m od kempingu.

Goście zostaną powitani przez bardzo młodych gospodarzy, którzy troszczy się o zapewnienie wszelkich wygód. Pomogą Ci odpowiednio zorganizować swój wolny czas i spełnią wszystkie życzenia.

Specyfikacja campingu:
-Błękitna Flaga
-Powierzchnia HA 9
-Liczba osób 1600
-Czynny w miesiącach IV-IX
-Odległość od centrum (km) 0,1
Parceli - Ilość energii elektrycznej 200
-erkauf gazu (km) 0
-Łazienka
- Klinika lub Szpital (km) 0,5
-Port lub przystań (km) 1
-Rampa Łódź (km) 1
-Żuraw czy łodzi (km) 1
-Internet
-Disco (km) 0,2

Adres Campingu Zablace

HR-51523 Baška, E. Geistlicha 38
Telefon: +385 (0)51 856 909
Fax: +385 (0)51 856 604
www.campzablace.info

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]