Veštar

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Rovinj)

Camping Veštar znajduje się 5 km na południe od Rovinj, tuż przy kamienistej plaży. Teren tarasowy, nachylony w kierunku morza; dobrze zalesiony i zadbany; plaża długości około 1,5 km, szerokości 10 m, głównie kamienista; również odcinki plaży piaszczyste, żwirowe i porośnięte trawą; wybetonowane miejsca do opalania się. Specjalny odcinek plaży dla zwolenników naturyzmu. Sklep, bar, restauracja, pizzeria, bufet, market, kantor, pralnia. Program organizujący czas wolny.

Jest on jednym z najlepiej urządzonych Kempingi na Istrii z nowoczesną infrastrukturą. Oferuje kąpieli w basenie lub na plaży w spokojnej zatoce z kamienistą plażą.
Veštar oferuje wspaniałe wakacje z wyżywieniem w restauracji lub licznych barach. Otoczony bujną zielenią , piękne zatoczki z widokiem na wyspy i Rovinj. Taksówka wodna zapewnia doskonałe połączenie z miastem i okolicznymi wyspami. Oferuje wiele sportowych atrakcji. Najmłodsi mogą wspaniale bawić się w parku wodnym.

Camping Veštar
Camping Veštar
Zdjęcia z campingu Veštar położonego w bezpośredniej okolicy miasta Rovinj - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji znajdujących

Dobrze znane miejsce, fachowa obsługa, bogata oferta gastronomiczna i komfort sprawiają, że Kemping Veštar jest idealnym miejscem na wakacje z rodziną i przyjaciółmi.

Współrzędne geograficzne Veštar
Latitude: N 45° 02’ 51" (45.051574), Longitude: E 13° 40’ 43" (13.687140)

Inne campingu Specyfikacja:
-Toalety, toalety dla osób niepełnosprawnych
-Supermarket
-Kiosk
-Plac zabaw dla dzieci
-Myjnia samochodowa obszar
-Sejf
-Internetu
-Bezprzewodowy Internet
-Prysznice pies
Taksówką łodzi do Rovinj

Adres Campingu Veštar

HR-52210 Rovinj, Veštar b.b.
Telefon: +385 (0)52 803 700
Fax: +385 (0)52 829 151
www.campingrovinjvrsar.com

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]