Valdaliso

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Rovinj)

Kemping Valdaliso położony jest około 2 km na północ od miejscowości Rovinj w kierunku miejscowości Monsena; dobrze zalesiony sosnami i innymi drzewami iglastymi; nad morzem, z pięknym widokiem na starówkę Rovinja. Kemping posiada około dwudziestu obiektów typu mobil home do wynajęcia i hotel Valdaliso z restauracją, sklepami, barem, centrum sportowym, szkołą nurkowania i specjalnymi programami o charakterze animacyjnym, sportowym i wycieczkowym. Wysokiej jakości sanitariaty. Plaża kamienista, 1,5 km długa, 20 m szeroka, na niektórych odcinkach wybetonowane miejsca do opalania.

Kemping około 800 osób, namioty są dozwolone. Kemping położony jest w spokojnym i cichym miejscu. To idealne warunki na beztroskie i spokojne wakacje. Z kamienistych plaż roztacza się piękny widok starego miasta Rovinj, który znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od kempingu.

Camping Valdaliso
Camping Valdaliso
Zdjęcia z campingu Valdaliso położonego w bezpośredniej okolicy miasta Rovinj - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji znajdujących

Kemping położony jest na półwyspie, tak, że większość parceli położona jest w pobliżu morza. Dostępne są zajęcia dla dzieci. W pobliżu są dobre restauracje, które nie są drogie. Sklep oferuje podstawowe produkty. Połowa kemping jest położony na słonecznej części półwyspu pozostała część w głębokim cieniu lasu sosnowego

Współrzędne geograficzne Valdaliso
Latitude: N 45° 06’ 09" (45.102653), Longitude: E 13° 37’ 27" (13.624269)

Restauracje oferują specjały z Istrii w postaci ryb i innych owoców morza dla smakoszy. Restauracje mają tarasy bezpośrednio na plaży z widokiem na Rovinj. Nad morzem powstała trasa spacerowa przy promenadzie.

Kemping zapewnia centrum animacji zajęć rekreacyjnych i zabaw dla dzieci oraz bar na plaży, basen ze zjeżdżalnią w sąsiednim ośrodku. Do Rovinj można dotrzeć taksówkę wodną. Na kempingu jest wszystko, co jest niezbędne do komfortowegoego i beztroski wypoczynku.

Specyfikacja campingu:
-Błękitna Flaga
-Powierzchnia HA 15
-Liczba osób 990
-Czynny w miesiącach IV-X
-Odległość od centrum (km) 3
-Ilość parceli 272
Parceli - Ilość energii elektrycznej 36
-Sprzedaż gazu (km) 0
Szpital - Klinika lub (km) 3
-Port lub przystań (km) 0
-Rampa Łódź (km) 0
-Żuraw czy łodzi (km) 0
-Internet
-Disco (km) 3

Adres Campingu Valdaliso

HR-52210 Rovinj, Monsena b.b.
Telefon: +385 (0)52 805 505
Fax: +385 (0)52 805 503

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]