Kosirina

Ocena:

(Region: / w okolicy miasta: )

Kemping Kosirina jest częściowo nachylony w kierunku morza, z widokiem na archipelag Kornati. Żwirowa plaża, około 400 metrów długa i kilkanaście metrów szeroka. Zalesiony drzewami sosnowymi i drzewami oliwnymi. Sklep i restauracja na terenie kempingu.
Wymarzone miejsce na letni wypoczynek. Słońce, morze ... relaks na łonie natury.

Adres Campingu Kosirina

Kemping KOSIRINA
HR-22244 Betina. N. Śkevina b.b.
tel.: +385 (0)22 435 268
fax: +385 (0)22 435 268

Biuro: BTP d.d.
22244 Betina, N. Śkevina b.b.
tel.:+385 (0)22 435 218
fax:+385 (0)22 435 218

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2012
 • Komentarze i opinie
 • piter
  piter

  Szczerze odradzam pobyt na tym kampingu za podobne lub mniejsze pieniądze można bez trudu znaleźć lepszy. Z kilku powodów z których najważniejszy to fatalny stan sanitarny, zbyt mało tzw. "oczek" w stosunku do ilości przebywających tam osób. Wszechobecny brud i fetor w istniejących sanitariatach. Nie bez znaczenia jest konieczność noszenia wody do namiotów zcy kamperów często na duże odległości.

  25 sierpnia 2008
 • robert
  robert

  Popieram w całej rozciągłości. Daleko po wodę, kolejka do sanitariatów, które i tak zwykle są pozatykane. Brud i smród i maszerujący demonstracyjnie naturyści. Nie ma się gdzie spłukać po kąpieli w morzu chyba, że ktoś sobie sam natrysk wykona i przyniesie wodę..... Gorzej niż na "dzikim" polu namiotowym w Pcimiu (bez urazy).......

  1 września 2008
 • boro
  boro

  Nie zgadzam się z wami Kosirina to piękne miejsce.

  9 sierpnia 2009
 • ryszard
  ryszard

  Masz rację boro. Murter jest piękny - bo chyba o to Tobie chodziło. Piękne widoki na Kornati. Byłem tam w odwiedzinach u znajomych, którzy mieszkali w Kosirinie dwa tygodnie. Zrobiłem tam piękne zdjęcia. Bo nazwa geograficzna tego miejsca to płw. Murter a Kosirina to tylko nazwa kampingu. Byłem tam kilka godzin - ale mieszkać bym nie chciał. A mam myślę prawo oceniać bo mieszkałem na kilku Campach Dalmacji : "Mrkva" w Sukosan k/Zadaru, nie pamiętam nazwy Kampie w Sw. Petar i Jakov, Omiś i "Male Ciste" k/ Drvenika. Szukając miejsca zwiedziłem chyba wszystkie kampingi między Makarską a granicą bośniacką. W pełni popieram opinię pitera i roberta. Kamp "Kosirina" to zakała Dalmacji......

  12 grudnia 2009
 • tomek
  tomek

  Byłem przez 17 dni na tym campingu. Fakt sam camp jest trochę zaniedbany, chyba wychodzą z założenia że i tak będą mieli wystarczająco dużo chętnych. Plaża trochę zaśmiecona, ale dalej, tam gdzie leżą golasy można spokojnie wypocząć,popływać a nawet za cyplem ponurkować. Ogólnie polecam.

  20 sierpnia 2010
 • kasia
  kasia

  drogo, to fakt - ale powiedzcie gdzie teraz nie jest drogo !

  20 marca 2011
 • robert
  robert

  Piter i robert polecam Wam gorąco hotele 5 gwiazdkowe. Ja na przykład nie wyobrażam sobie wypoczynku w Chorwacji bez bezpośredniego kontaktu z tą piękną naturą. A niewiele campów ma takie położenie jak Kosirina. Może nawet żaden. Nawet Plitka Vala camping tych samych właścicieli po drugiej stronie drogi) nie ma takiego uroku jak Kosirina. Ubikacje mają swoją przepustowość i objętość. Ale Rnie wyrabiają̵ przy takiej ilości turystów. A przyczyna dlaczego jest tam tak wielu turystów jest oczywista. Przecudowne miejsce.

  17 marca 2011
 • robertz
  robertz

  Ale to takie typowo polskie, ponarzekać, przekomarzać się. Wieczne malkontenctwo. Moim i nie tylko moim zdaniem Kosirina to bardzo piękne miejsce, byłem tak już chyba z 8 razy i zawsze jest to miejsce główne w które jeżdżę, potem ewentualnie do Czarnogóry, Bośni czy Albani, ale Kosirina obowiązkowa. Można tam się zaszyć w głuszy i wypoczywać niczym Robinson. I dla ludzi, którzy szukają spokoju i nie lubią gwaru gorąco polecam właśnie Kosirinę. Wspaniałe miejsce na robienie wypadów, czy to na Kornaty, czy do Omisia (przepiękne miasteczko), czy na Krkę, a i do Plitvic nie jest tak daleko. A i do taniego Lidla w Vodicach blisko.

  17 marca 2011
 • robertz
  robertz

  A jeśli komuś przeszkadzają naturyści, bo jeszcze nie nadążają z tolerancją i europejskimi trendami to jak na wstępie polecam hotele z dystyngowaną sztywna obsługą i posiłkami co do godziny.

  17 marca 2011
 • robertz
  robertz

  Każdy szuka tego co dla niego pasuje.

  17 marca 2011
 • robertz
  robertz

  Ryszard, Murter jest wyspą nie półwyspem.

  17 marca 2011
 • robertz
  robertz

  Czytając 2 pierwsze wpisy nieświadomy turysta gotów jest zrezygnować ze wspaniałego wypoczynku. Sorki, nie chciało mi wejść w całości dlatego tekst musiałem podzielić.

  17 marca 2011
 • krzysiek
  krzysiek

  Tak się składa ,że Ryszard był u nas w odwiedzinach na Kosirinie ;-) Zgadzam się co do marnej jakości toalet, braku wody w natryskach (z wyjątkiem tego przed łazienkami he he)W ogóle z brakiem wody.Jednak Kosirina ma swój urok poprzez to że jest tam dziko i bardzo krajobrazowo.Nie polecam tego kampu dla ludzi ceniących sobie wygodę.My byliśmy tam wiele razy lecz odstraszyły nas w końcu zawyzone ceny.

  18 lipca 2011
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]