Park Narodowy Plitvice

(Parki Narodowe / Jeziora Plitwickie - Jeziora Plitwickie)

Park Narodowy Plitvice, raj dla miłośników wędrówek, zajmuje obszar 19,5 ha, leży w połowie drogi między Zagrzebiem a Zadarem, pomiędzy Malą Kapelą i Pljesivicą. Pośród pięknych lesistych tonących w zieleni pagórków porośniętych bukami, jodłami, świerkami i klonami, połyskują turkusowe wody szesnastu niezwykłych jeziorek o łącznej powierzchni 200 ha..

Park Narodowy Plitvice
 • Komentarze i opinie
 • Andrzej
  Andrzej

  Super miejsce, poznaje to, ten obraz i tablica informacyjna o plitvicach stoii chyba koło przystanku z którego wyrusza ciuchcia która w ramach biletu przewozi nas w dalszy zakątek parku do okoła największego jeziora, bez tej ciuchci zwiedzanie i wędrówka trwała by chyba rok :)

  15 grudnia 2013
 • Kasia
  Kasia

  Piękna wizualizacja Parku Narodowego Plitvickie Jeziora. Moi znajomi zwiedzali ten cud natury i mówili że największe atrakcje Plitvic są przy głównychbramach, tam gdzie największy wodospad, i kilka mniejszych. Dalsza wędrówka to męczarnia i strata czasu. - czy to jest prawda? Czy biletu wstępu do Plitvic kosztują tyle samo na zwiedzanie całego parku co na zwiedzanie tylko części parku? ile w ogóle kosztuje bilet do Parku? ale bez pływania statkami i jazdy ciuchcią.?

  23 grudnia 2013
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]