Tasalera

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Premantura)

Kemping Tašalera znajduje się nad rzeką Medulinbucht, z pięknym widokiem na otwarte morze. Położony jest 8 km od Puli i 2 km od Medulin. Składa się z 1,5 km długości pasa wybrzeża z boiska na słonecznej łące lub w cieniu sosen (do wyboru). Kemping Tasalera posiada wspaniałą pierwotną przyrodę, teren zalesiony, częściowo na wybrzeżu płaski. Położony blisko drogi. Pas nadmorski długości około 1,5 km, wejście do morza po schodkach. Kemping mieści się około 10 km na południowy wschód od Puli w kierunku na Premanturę. Na terenie kempingu znajduje się szkoła nurkowania, restauracja i sklep spożywczy.

Kemping Tašalera jest firmą rodzinną. Swoje istnienie rozpoczął w 1996 roku. Oferuje on swoim gościom wakacje w rodzinnej atmosferze. Pracownicy campingu służą pomocą w każdej sprawie. Goście zawsze są zadowoleni i często stają się stałymi klientami.

Camping Tasalera
Camping Tasalera
Zdjęcia z campingu Tasalera położonego w bezpośredniej okolicy miasta Premantura - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji znajdujących

Camping położony jest w 4 ha lasie sosnowym ze słonecznym placem z widokiem na morze, podzielony na parcele namiotowe idealne także dla przyczep kempingowych. W większości kemping ma podłączenia do energii elektrycznej. W ofercie również nowe, luksusowo wyposażone przyczepy kempingowych do wynajęcia, na oddzielnych atrakcyjnych miejscach.

Współrzędne geograficzne Tasalera
Latitude: N 44° 48’ 51" (44.813121), Longitude: E 13° 54’ 46" (13.913744)

Idąc na spacer z Tašalera można dotrzeć do starej rybackiej miejscowości Premantura, która teraz stała się centrum turystycznym. Znajduje się tam wiele restauracji, kawiarni, bazar i informacja o ofertach turystycznych, która obejmuje surfing centrum, klub nurkowania i innych sportów.

Po Premantura, na końcu półwyspu Istria znajduje się park przyrody - Kamenjak, malownicze zatoki, plaże, krystalicznie czyste morze.

Specyfikacja campingu:
-Powierzchnia 4 ha
-Liczba osób 900
-Czynny w miesiącach IV-IX
-Odległość od centrum (km) 1
-Ilość parceli 131
- Ilość energii elektrycznej 170
-Sprzedaż gazu (km) 2
-Szpital - Klinika lub (km) 1
-Port lub przystań (km) 1
-Rampa Łódź (km) 0
-Żuraw czy łodzi (km) 1
-Internet
-Disco (km) 1

Adres Campingu Tasalera

HR-52100 Pula Banjole, Kaštanjež 16
Telefon: +385 (0)52 575 555
Fax: +385 (0)52 575 533
www.tasalera.com

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]