Sirena

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Novigrad)

Camping Syrena znajduje się blisko centrum starego miasta Novigrad. Kemping Sirena położony jest bezpośrednio nad morzem, przy samej kamienistej plaży, długiej na 500 m i szerokiej na 15 m. w pobliżu hotelu Laguna, po stronie południowej przy wjeździe do miejscowości Novigrad. Możliwość korzystania z basenu, fitness klubu, tenisa i siatkówki plażowej za dodatkową opłatą. Czyste i dobrze przygotowane parcele w gęstym lesie sosnowym. Bardzo dobrze wyposażone sanitariaty, profesjonalna animacja czasu wolnego, bar, restauracja i sklep. Zakwaterowanie w przyczepach kempingowych i obiektach typu mobil home.

Oferuje przyjemny klimat, spokój i odpoczynek. Obiekt położony jest w lesie sosnowym w okolicy Hotel Laguna i Maestral, Sport, i inne oferty (basen, fitness studio, korty tenisowe i boisko do siatkówki) mogą być używane przez gości kempingu za opłatą. W bezpośrednim pobliżu campingu znajduje się piękna żwirowa plaża.

Camping Sirena
Camping Sirena
Zdjęcia z campingu Sirena położonego w bezpośredniej okolicy miasta Novigrad - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji znajdujących

Kemping Sirena nagrodzony został niebieską flagę, która jest gwarancją na wysoki standard czystości środowiska, morza i wybrzeża.

Współrzędne geograficzne Sirena
Latitude: N 45° 18’ 59" (45.315324), Longitude: E 13° 34’ 25" (13.573565)

Błękitna flaga jest cechą cenioną wśród turystów. Coraz częściej wybierając camping turyści zwracają uwagę na tę klasyfikację. Camping jest wyposażony zgodnie z normami i standardami europejskimi camper i ADAC i oceniany jako jeden z 20 najlepszych kempingów w Chorwacji.

Specyfikacja campingu:
-Błękitna Flaga
-Powierzchnia 7ha
-Liczba osób (liczba osób) 1800
-32 dodatkowych miejsc przy morzu,
-333 miejsca A, parcele 80-140 m2, w cieniu,
-39 miejsca A parcele, 100 m2, pośród drzew oliwnych
-196 miejsca B miejsc namiotowych.
-Nowoczesne toalety w sumie 95 łazienek, ubikacji 59, prysznice 50 73 toalety
-zaplecze socjalne dla osób niepełnosprawnych,
-Sklep spożywczy obok kempingu,
-Samoobsługowa restauracja znajdująca się w pobliżu kempingu z bogatą i konkurencyjną ofertę,
-Plac zabaw dla dzieci na piasku.

Adres Campingu Sirena

HR-52466 Novigrad, Tere 6
Telefon: +385 (0)52 858 670
Fax: +385 (0)52 757 076
www.camping-novigrad.com

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • bernard
    bernard

    witam objechałem całą chorwacje dokoła na maredzie jest moje miejsce nie wyobrażam sobie zmienić miejsca campingowania gdzie indziej. poza novigradem jest jeszcze z 13 km do umagu. w tym roku znowu jadę na marede. camping super. świetna atmosfera i wiele inych. gorąco polecam.

    22 czerwca 2009
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]