Porto Sole

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Vrsar)

Camping Porto Sole jest usytuowany zaledwie 5 minut spacerem od centrum Vrsar. Zapewnia swoim gościom udane wakacje na pięknych plażach, przy basenie, atrakcje sportowe w strefie sportu, gdzie znajdują się liczne boiska, centrum nurkowania i innych sportów. Kemping Porto Sole położony jest w słonecznej zatoce między kompleksem apartamentów po stronie południowej Vrsaru i ośrodka turystycznego Petalon. Teren częściowo płaski i na łące. Plaża kamienista o długości około 1,5 km i 10 m szerokości z wybetonowanymi miejscami do opalania się. Bogata oferta sportowa (tenis, sporty wodne, centrum nurkowe). Program animacyjny sportowy i dla dzieci. Sklep, bar i restauracja. Kemping idealny dla seniorów i rodzin z małymi dziećmi.

Kemping jest położony nad morzem w pobliżu Vrsar - 800 m od centrum miasta. Cichy camping jest położony zaledwie pięć minut spacer Vrsar. Ma dużą ilość parceli. Jest popularny wśród rodzin i sportowców ze względu na jego zaplecze sportowe. Kemping jest częścią turystyczną hotelu Petalonu, którego basen i inne atrakcje mogą być używane przez gości kempingu.

Camping Porto Sole
Camping Porto Sole
Zdjęcia z campingu Porto Sole położonego w bezpośredniej okolicy miasta Vrsar - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji

Camping posiada ponad 800 miejsc z wody i energią elektryczną. Ponadto istnieją również działki w pobliżu morza. Kemping może pomieścić 2400 osób. Jeśli chcesz zatrzymać się w apartamencie lub pokoju polecić można ośrodek Petalon w bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego Porto Sole.

Współrzędne geograficzne Porto Sole
Latitude: N 45° 08’ 26" (45.139672), Longitude: E 13° 36’ 03" (13.602243)

Specyfikacja campingu:
-Błękitna Flaga
-Powierzchnia 19,5 ha
-Liczba osób 2400
-Czynny w miesiącach IV-IX
-Odległość od centrum (km) 1
- Ilość energii elektrycznej 767
-Toalety, toalety dla osób niepełnosprawnych
-Supermarket
-Kiosk
-Plac zabaw dla dzieci
-Stacja benzynowa
-Pogotowie ratunkowe
-Sejf
-Internetu
-Bezprzewodowy dostęp do Internetu
-Prysznice pies
Pociąg drogowy turystycznych do Vrsar

Adres Campingu Porto Sole

HR-52450 Vrsar, Petalon 1
Telefon: +385 (0)52 800 200
Fax: +385 (0)52 800 215
www.campingrovinjvrsar.com

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]