Pomer

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Medulin)

Pomer Kemping położony jest w pobliżu morza Adriatyckiego w pięknej zatoce Medulin. Ten całkowicie odnowiony camping położony jest w północnej części półwyspu Medulin. Oddalony jest od Puli o 7 km, 4 km od Medulin. Plaża skalista z licznymi zatoczkami, żwirowa z betonowymi powierzchniami do opalania. Niedaleko kempingu jest doskonale położona przystań.

Camping Pomer znajduje się w lesie sosnowym, nachylony w kierunku morza. Położony w dobrze osłoniętej zatoce z pięknym widokiem na kilka wysepek. Wąska kamienista plaża o długości około 1 km ze żwirowymi zatoczkami i wybetonowanymi miejscami do opalania się. Dobrze oznakowany, znajduje się na południowy wschód od Puli; jadąc w kierunku na Premanturę należy skręcić w miejscowości Pomer: Bar, restauracja i sklep oraz programy sportowe i animacyjne.

Camping Pomer
Camping Pomer
Zdjęcia z campingu Pomer położonego w bezpośredniej okolicy miasta Medulin - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji znajdujących

Do zabytkowego miasta Pula z ponad 3000 lat historii jest tylko 8 km od campingu.Półwysep Istria słynie z licznych zatoczek i plaż żwirowych. Istnieje wiele najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc do nurkowania lub plażowanie nad morzem. Pomer pochodzi z okresu panowania rzymskiego. Najbardziej znanym zabytkiem jest kościół St. Flora z okresu bizantyjskiego. Pierwotnie jest znana rybołówstwa i hodowli skorupiaków. Dzisiaj Pomer znany jest ze wspaniałych i różnorodnych owoców morza.

Współrzędne geograficzne Pomer
Latitude: N 44° 49’ 27" (44.820659), Longitude: E 13° 53’ 47" (13.901824)

Kemping położony jest na pięknym lazurowym wybrzeżu. Tuż obok miejscowości Pomer, w sosnowym lesie i tylko 8 km od zabytkowego centrum miasta Pula. Powierzchnia campingu 4,5 ha.

Kemping Pomer ma 182 zacienionych miejsc campingowych z bujną roślinnością śródziemnomorską. Z możliwością podłączenie do energii elektrycznej i / lub wody. Sanitariaty mają gorące i zimne prysznice, łazienki, toalety, także dla osób niepełnosprawnych.

Specyfikacja campingu:
- Powierzchnia 4,5 ha
- Liczba osób 700
- Czynny w miesiącach IV-X
- Odległość od centrum (km) 0,3
- Ilość parceli 26
- Ilość parceli mit przyłączem elektrycznym 150
- frei WiFi
- Beach Bar
- Sklep spożywczy

Adres Campingu Pomer

HR-52203 Medulin, Pomer b.b.
Telefon: +385 (0)52 573 746
Fax: +385 (0)52 573 748

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]