Plitvickie Jeziora zimą

(Parki Narodowe / Jeziora Plitwickie - Jeziora Plitwickie)

Choć Park Krajobrazowy Plitvickich Jezior cieszy się najazdem turystów głównie w okresach letnich, to jego urok warto również podziwiać zimą. Zimowa sceneria, przyrody oraz nieustannie płynące rzeki tworzące widowiskowe wodospady tworzą niezapomniane widoki.

Plitvickie Jeziora zimą
 • Komentarze i opinie
 • Arek
  Arek

  Kto wie czy Plitwickie Jeziora można zwiedzać poza sezonem np w grudniu bo po zdjęciu widzę że krajobrazy są zniewalające. Byłem już w Plitvicach latem w Lipcu, ale teraz widząc to zimowe zdjęcie i powiem wam że mam ogromną ochotę wrócić tam ale w okresie zimowym. Śnieg i lód w Chorwacji zimą w Plitvicach są chyba czymś powszechnym, więc tylko siąść i jechać. Dojazd pewnie jest ciężki, drogi są bardzo zasypane zimą?

  15 grudnia 2013
 • Janina
  Janina

  Plitvickie Jeziora zimą wyglądają przepięknie, jednak nie wyobrażam sobie zwiedzania tego ogromnego Parku zimą gdy do okoła tylko śnieg i lód. Musieli by chyba po drodze rozdawać gorącą cherbate. Czy ktoś z was zwiedzał Plitwice zimą? Jak wrażenia? I jak przedewszystkim zaplanować sobie zwiedzanie kiedy dzień jest już taki krótki? Czy zimą można zwiedzać cały Park? i czy w ogóle warunki zimowe pozwalają zwiedzać Plitwice zimą?

  23 grudnia 2013
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]