Istra Naturist

Ocena:

(Region: Istria / w okolicy miasta: Funtana)

Kemping znajduje się w pobliżu centrum miejscowości Funtana, 6 km na południe od Poreč. Jest przeznaczony wyłącznie dla naturystów. Przestronne parcele znajdujące się na terenie campingu znajdują się głównie w cieniu wielkich dębów z widokiem na morze i liczne wysepki.Plaża kamienista z betonowymi powierzchniami do opalania. Kemping Istra to jeden z wielu ośrodków naturystycznych położony na pofałdowanym terenie, na półwyspie, otoczony plażą kamienistą długości około 2 km, szerokości 10 m z płaskimi kamieniami do leżenia i żwirem. Parcele różnej wielkości, tarasowate i pofałdowane, nachylone w kierunku morza. Bujna roślinność śródziemnomorska i specjalnie posadzony lasek w pewnych częściach kempingu. Restauracja, sklep, zjeżdżalnia dla dzieci, mała przystań.

Leżącego w środku pachnącej zieleni półwyspie Istra Naturist camping znajduje się niedaleko centrum miasta w malowniczej rybackiej miejscowości Funtana. Bujna i pachnąca roślinność śródziemnomorska, krystalicznie czyste morze i piękne zatoki tworzą wyjątkową atmosferą tego skrawka ziemi i zagwarantować wypoczynek na łonie natury.

Camping Istra Naturist
Camping Istra Naturist
Zdjęcia z campingu Istra Naturist położonego w bezpośredniej okolicy miasta Funtana - w Chorwacji. Zdjęcia plaży, parceli, miejsc dla przyczep campingowych i innych atrakcji

Istra Kemping naturystyczny oznaczony jest błękitną flagą, co gwarantuje czystość wody i nienaganność plaży. Szczególnie polecane na campingu są romantyczne spacery wzdłuż pięknej promenady pomiędzy Funtana i Zelena Laguna. Na campingu mieszkać można w namiocie lub przyczepie kempingowej.

Współrzędne geograficzne Istra Naturist
Latitude: N 45° 10’ 22" (45.175684), Longitude: E 13° 36’ 21" (13.593864)

-Obszar Kemping - 37 ha
-Kemping pojemność - 3000 osób
-Długość plaży kempingu - 1000 m
-Dostęp do Internetu WiFi
-Restauracje na terenie kempingu
-Bary - na terenie kempingu
-Sklepy - na terenie kempingu
-Sport centrum - Kemping
-4 Korty tenisowe - na terenie kempingu
-Boisko sportowe
-Programy animacyjne dla sportu i rekreacji od maja do września
-Program do animacji dla dzieci od maja do września
-jest częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych
-Psy są dozwolone w niektórych obszarach kempingu

Naturist Camping Istra
Region Istria cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów preferujących wypoczynek na łonie natury. Kemping znajduje się w pobliżu centrum miejscowości Funtana, 6 km na południe

Adres Campingu Istra Naturist

HR-52452 Funtana , Grgeti 35
Telefon: +385 (0)52 465 010
Fax: +385 (0)52 423 073
www.camping-adriatic.com

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2012
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]